Šnúrkové vertikálne žalúzie

Novinka v oblasti interiérového tienenia!

 

Nový módny a moderný interiérový doplnok domácností, kancelárií, predajní, barov, kaviarní ponúka širokú pestrú paletu farieb (27 odtieňov). Jednoduchý a cenovo dostupný spôsob ako sa odlíšiť, spraviť, dotvoriť si vlastný interiér podľa najnovších trendov a v štýlových farbách.

Patria do skupiny vertikálnych látok. Podobne ako vertikálne látkové žalúzie i základ šnúrkových vertikálnych žalúzií tvorí nosný rám- koľajnica v ktorej sa nachádzajú vodiace jazdce. Na rozdiel od látok - 127 mm a zavesených na háčiky, sú šnúrkové žalúzie široké 89mm a sú uchytené na takzvaný klip záves - jednoduchá montáž.

snurkove_vertikalne_zaluzie_02snurkove_vertikalne_zaluzie_01  

Fantázií sa medze nekladú, a preto je nesmiernou výhodou možnosť striedania a kombinovania farieb v žalúzii. Strapce dodávame v šírke 89 mm a dĺžke 3000 mm, takže zákazník si na mieste zvolí dĺžku, výšku strapcov a skráti na požadovaný rozmer nožnicami.

Najväčšou výhodou je bezproblémový, voľný prechod pomedzi šnúry vertikálnej žalúzie na rozdiel od klasických vertikálnych žalúzií, ktoré sú spojené retiazkou v spodnej časti a teda nie sú priechodné. Aj napriek priechodnosti je len minimálne riziko mechanického poškodenia žalúzie.

Údržba

Tieto šnúrkové vertikálne žalúzie nie sú náročné na údržbu. Neodporúča sa prať v automatických práčkach- stačí jemné prepláchnutie vo vlažnej vode.

Site Login