Plast - typy okien a dverí

Styk krídla a rámu profilu STREAMLINE STANDARD vytvára nezameniteľný dojem, ktorý je už roky jeho poznávacím znamením. Prelis na profile vonkajšej strany krídla (v styku s rámom) prispieva k lepšiemu odtoku dažďovej vody. Stavebná hĺbka krídla ho predurčuje predovšetkým na použitie do staršej zástavby.

slamander_5

Viac info...

Sedemkomorový profil s klasickou geometriou hrán s miernymzaoblením kvôli ľahšej údržbe. Členenie komôr s dvojnásobným množstvom priečnych výstuh vyhovuje požiadavkám na dosiahnutie maximálnej mechanickej stability. Veľkosť hlavnej komory rámuumožňuje jeho osadenie zvlášť odolnej a masívnej výstuhy.

slamander_7

Viac info...

Okná vyrobené v systéme DRUTEX IGLO 5 zaisťujú vďaka viackomorovej stavbe vhodnú tepelnú a akustickú izoláciu. Veľká armovacia komora zaisťuje potrebnú statiku. Presunutie osi drážky kovania o 13 mm od hrany rámu umožňuje použitie bezpečnostných úchytov a zaisťuje optimálne zabezpečenie proti vlámaniu. Úzka stavba, jemné zaoblenia a sklony a estetické a skryté tesnenia dodávajú profilom moderný a elegantný vzhľad.

iglo_5_maco

Viac info...

Okná vyrobené v systéme DRUTEX IGLO 5 CLASSIC zaisťujú vďaka viackomorovej stavbe vhodnú tepelnú a akustickú izoláciu. Veľká armovacia komora zaisťuje potrebnú statiku. Presunutie osi drážky kovania o 13 mm od hrany rámu umožňuje použitie bezpečnostných úchytov a zaisťuje optimálne zabezpečenie proti vlámaniu. Úzka stavba, jemné zaoblenia a sklony a estetické a skryté tesnenia dodávajú profilom moderný a elegantný vzhľad.

iglo_5_classic

Viac info...

Vchodové dvere sú vizitkou každého domu, musia zaručiť nie len bezpečnosť, ale aj ochrániť pred hlukom či poveternostnými vplyvmi, zároveň udržujú tepelnú pohodu domu. Z týchto dôvodov je GL SYSTÉM pre vchodové dvere vhodný pre všetkých, ktorí neradi robia kompromisy medzi funkčnými a estetickými vlastnosťami výrobku. Šírka dverného krídla 120mm umožňuje použitie rôznych typov 3-bodových zámkov. Dôležitou vlastnosťou dverných systémov GL SYSTÉM je použitie kombinovaného prahu s prerušeným tepelným mostom s výškou 20mm, ktorý zaručuje správnu izoláciu a tesnenie.

iglo_5_dvere_01

Viac info...

  • najpokrokovejší spôsob v odolnosti a bezpečnosti okien
  • šetrí peniaze a robí zákazníkov spokojnými
  • sériovo využiteľné pre normálne alebo zabezpečené okná
  • i.S.-bezpečnostný čap je kombinovateľný so štandardným uzáverom a bezpečnostným uzáverom
  • úplne stabilné vďaka špeciálnemu zloženiu materiálu

kovanie_01

Viac info...

Zľavy 40%

Rýchly kontakt

RM Trend
R.M. Štefánika 146
09301 Vranov nad Topľou

Tel. kancelária: 0917 479 789
Fax: 057 44 31 635
email: rmtrend@rmtrend.sk
info@rmtrend.sk
objednavky@rmtrend.sk

Site Login